Середа, 06.12.2023, 16:20

 

Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Відвідувачів: 0

"ТКС"
Рік заснування: 2000
Трофеї та досягнення:
Чемпіон Ірпінського регіону з футзалу - 1 (2004)
Срібний призер Ірпінського регіону з футзалу - 2 (2002,2005)
Бронзовий призер Ірпінського регіону з футзалу - 1(2006,2008)
Бронзовий призер Бізнес Ліги у лізі "В" - 1 (2005)
Бронзовий призер Другої центральної ліги Києва - 1 (2002)
Багаторазовий переможець різномантіних турнірів, які проводяться в Ірпені на майданчику із штучним покриттям


Історія команди
 
Команда "ТКС" була створена у 2000 році. Абревіатюра назви команди розшифровується як Теплокомунсервіс.У тому ж 2000-му році, команда подає заявку на участь у другій центральній лізі міста Києва з футзалу і у підсумку посідає там передостаннє місце, але вже у наступному сезоні команда значно покращує свій результат - 7 місце. У 2002 році до команди приходить перший серьезний успіх - "ТКС" посідає 3-тє місце у другій центральній лізі міста Києва.У цьому ж році, "Теплокомунсервіс" виборює срібні нагороди чемпіонату Ірпінського регіону з футзалу.
У 2004 році "ТКС" зіграв, мабуть, найяскравіший матч у своїй історії. Це був фінальний поєдинок чемпіонату Ірпінського регіону з футзалу, де суперниками ірпінців була команда "Біличі".У запеклій боротьбі "ТКС" здобула перемогу з рахунком 7-6, а разом з нею - чемпіонський титул. Гравця "Теплокомунсервісу" Олександра Д'яченка було визнано кращим голкіпером турніру. Ось повний список володарів золотих медалей: Роман Кіфорук, Олександр Д’яченко, Віталій Дворецький, Іван Судима, Віктор Махно, Олег Кіфорук, Сергій Єгоров, Олександр Кохан, Вадим Пастух, Віталій Кучеренко, В’ячеслав Вашуленко.
У 2005 році команда не змога відстояти звання чемпіонів, посівши 2-ге місце, але навела багато "шороху" у Бізнес Лізі. Серед 56 команд у лізі "В" "ТКС" посіли 3 місце.
У 2006-2007 роках "ТКС" немає собі рівних на різноманітних Ірпінських турнірах, присвячених річниці аварії на ЧАЕС, дню Незалежності України та дню міста Ірпеня, перемігши на всіх проведених турнірах.
На даний момент "Теплокомунсервіс"  - найсильніша футзальна команда Ірпеня. До її складу входять такі гравці: Віталій Дворецький, Анатолій Богдан, Роман Кіфорук, Олег Кіфорук, В'ячеслав Вашуленко, Пастух Вадим, Анатолій Кіфорук, Кохан Олександр, Носенко Дмитро, Мохно Віктор, Лабода Олександр, Петрученко Юрій
Друзі сайту

Copyright 2008-2009 Все права защищены При использовании текстовых материалов сайта гиперссылка на «irpinfc.at.ua» ОБЯЗАТЕЛЬНА! Для печатных изданий указание «irpinfc.at.ua» ОБЯЗАТЕЛЬНО! Редакция проекта может не разделять мнение авторов и не несет ответственности за авторские материалы. © 2023